UPDATED DATA: Experts' insights for a more profitable e-shop. Get E-Book

Intuitívne vyhľadávanie.
Aby Vaši zákazníci nielen hľadali, ale aj našli.

Ponúknite svojim zákazníkom okamžite
to, čo práve hľadajú. Vyhľadávanie pre
ľudí, ktoré naozaj funguje.

Aby vaši zákazníci
nielen hľadali, ale aj našli

Ponúknite svojim zákazníkom okamžite
to, čo práve hľadajú. Vyhľadávanie pre
ľudí, ktoré naozaj funguje.
Dôverujú nám:
company
company
company
company

Najaktuálnejšie informácie v zlomku sekundy

Počas krízovej situácie s ochorením COVID-19 na Slovensku, Luigi’s Box expresne implementoval významný prvok portálu Korona.gov.sk, vďaka ktorému môže krízový štáb nielen monitorovať dopyt po informáciách od návštevníkov ale aj zabezpečiť relevantnosť výsledkov.
korona.gov.sk
100 tisíc+
vyhľadávaní
mesačne

Podpora vašej navigácie

Pre najinovatívnejšiu banku na Slovensku sme úspešne integrovali vyhľadávanie a našepkávač, ktorý pomáha návštevníkom nájsť informácie o produktoch a službách na samotnom webe ako aj v sekcii Pomoc a podpora. Kvalitné vyhľadávanie zvyšuje spokojnosť zákazníkov a nepriamo znižuje preťaženosť zákazníckych liniek.
tatra banka
10 tisíc+
vyhľadávaní
mesačne

Vynovená zákaznícka podpora

Pre jedného z najväčších mobilných operátorov na Slovensku sme úspešne implementovali našepkávač prostredníctvom Google Tag Manageru, bez nutnosti zásahu interného IT oddelenia nášho klienta. Obrovskou výhodou je, že inteligentné vyhľadávanie v sekcii Centrum podpory dokáže odľahčiť zákaznícku podporu. Zároveň pomáha aj na interných webových portáloch nájsť relevantné informácie a odpovede na otázky zamestnancov z rôznych oddelení.
o2
100 tisíc+
vyhľadávaní
mesačne
Prečo LUIGI’S BOX

Popredná voľba u korporátnych klientov,
vďaka unikátnym vlastnostiam

Relevantný
Neustále učiaci sa algoritmus umelej inteligencie sa stará o to, aby boli relevantné výsledky na popredných pozíciách. Vyhľadávanie však máte stále vo Vašich rukách a výsledky viete prispôsobovať Vašim potrebám.
Personalizovaný
Inteligentne prispôsobuje obsah vyhľadávania zákazníkom na základe ich správania na webe a tým dosahuje presnejšie výsledky. Zároveň odporúča Vašim zákazníkom obsah, o ktorý by mohli mať záujem.
Promptný
Počas písania do vyhľadávania, ponúka Vašim zákazníkom výsledky už od prvého písmena. Tým zvyšuje záujem a interakciu užívateľov na Vašich stránkach.
Aktuálny
Synchronizácia dát môže prebiehať aj prostredníctvom API, čo zabezpečuje vždy najaktuálnejšie výsledky a zároveň znižuje frustráciu Vašich zákazníkov pri hľadaní časovo dôležitých a relevantných informácií.
Inteligentný
Pokročilý vyhľadávací algoritmus vyhodnocuje nielen názvy a obsah stránok, ale aj obsah súborov vo formáte XLS, DOC, PDF a pod.
Podpora pre navigáciu
Vyhľadávanie vie na mieru uprednostniť relevantné kategórie, ako aj iné podstránky tak, aby Vašim zákazníkom alebo zamestnancom zjednodušil navigáciu.
Odporúčania (Recommender)
Odporučí ďalší súvisiaci obsah, produkt alebo službu Vašim zákazníkom alebo zamestnancom na základe ich predchádzajúceho sa správania na Vašich stránkach.
Vaše dáta zostanú s nami
Medzi našich klientov patria nadnárodné banky, operátori a finančné inštitúcie, preto bezpečnosť dát je pre nás na prvom mieste.
product wallpaper
Pripravený?

Dovoľte Vašim zákazníkom okamžite nájsť to, čo práve potrebujú. Bez kompromisov.

Produkt budúcnosti
Luigi’s Box zohľadňuje interakciu ľudí a prispôsobuje im výsledky vyhľadávania na základe ich správania. Je to personalizované vyhľadávanie, ktoré poskytuje rýchlu nájditeľnosť vášho obsahu a dokonalú podporu pre navigáciu.
Sme tu pre Vás
Nadštandardná technická a zákaznícka podpora a skúsení konzultanti v oblasti vyhľadávania a odporúčania produktov vás budú sprevádzať počas celej spolupráce.

Naplánujte si s nami krátky hovor

Regional sales representative

Gejza Nagy
HQ: Tallerova 4, Bratislava, Slovak Republic

Regional sales representatives

Gejza Nagy
HQ: Tallerova 4, Bratislava, Slovak Republic
Arkadiusz Wójkiewicz
Kazimierz Cieślicki
Warsaw, Poland